TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY  10  kwietnia 2016

1. Po swoim zmartwychwstaniu Pan Jezus wielokrotnie ukazywał się swoim uczniom i przyjaciołom, spotykał się z nimi i dawał im dowody, że żyje. Dziś o jednym z takich spotkań opowiada nam Ewangelia. Od 8 lat trzecia niedziela Wielkanocy w naszej Ojczyźnie, dzięki inicjatywie Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II, jest Niedzielą Biblijną, inaugurującą w Kościele w Polsce Tydzień Biblijny. Znajdźmy w tym tygodniu czas na spotykanie się z Panem w Jego słowie.

2. Rodziców dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii św.  zapraszamy na spotkanie za tydzień w niedzielę po Mszy św. o g. 13.00.

3. Został zakończony remont dachu. W tej części remontu partycypowała również parafia w wysokości  40.000 tysięcy zł.  Pozostaje do spłacenia 11.300 zł.   Korzystamy z ogrzewania pod ławkami w pierwszym sektorze. Koszt tej inwestycji to  65 tysięcy złotych.  W minionym tygodniu na rzecz remontu kościoła ofiary złożyli:  ofiarodawca – 100 zł, Helena i Krystyna – 100 zł, rodzina Bartosz 100 zł, ofiarodawca – 100 zł, Czesława Czertarska – 100 zł, ofiarodawca – 200 zł, . W minionym tygodniu zebraliśmy 700 zł. Powyższą kwotę odliczamy od długu   31,425 zł. Pozostaje do spłacenia 30.725.  Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - jest „Gość Niedzielny”.