SAKRAMENT BIERZMOWANIA

Postanowienia:
1.    Do Sakramentu Bierzmowania przystępuje młodzież z klasy  VIII Szkoły Podstawowej.
2.    Okres przygotowania trwa dwa lata i rozpoczyna się we wrześniu na początku VII klasy szkoły Podstawowej po wcześniejszym zgłoszeniu i deklaracji woli. Każdy kandydat do bierzmowania musi posiadać INDEKS
3.    Młodzież spotyka się w grupach formacyjno – katechetycznych raz w miesiącu
z księdzem odpowiedzialnym za przygotowanie do sakramentu oraz osobami prowadzącymi.
4.    Ponadto młodzież przygotowująca się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej bierze udział w niedzielnej Mszy św. oraz nabożeństwach liturgicznych i spotkaniach wyznaczonych przez kapłana prowadzącego.
5.    Dorośli, którzy nie mają sakramentu bierzmowania, mogą po odpowiednim przygotowaniu przyjąć ten sakrament w kościele parafialnym lub w innym wyznaczonym.

Gr. II

1)  Wioletta G.

2)  Wiktoria I.

3)  Julita K.

4)  Julia M.

5)  Szymon S.

6)  Krzysztof  S.

7)  Jakub S.

8)  Natalia S.

9)  Klaudia L.

10) Oliwia B.

Spotkanie odbędzie się w środę  27.11.19r. o g. 17.30 w sali  Domu Parafialnego.

Gr. III

1)  Kacper B.

2)  Michał M.

3)  Daria L

4)  Alicja L.

5)  Kinga A.

6)  Adrian B.

7)  Wojciech B.

8)  Karolina I.

9) Grzegorz Z.

Spotkanie odbędzie się w środę  27.11.19r. o g. 18.00 w sali  Domu Parafialnego.

Gr. IV

1)  Patryk H.

2)  Jakub T.

3)  Jakub K.

4)  Maciej T.

5)  Adrian D.

6)  Marcelina U.

7)  Andrea K.

8)  Mariusz K.

9) Wiktoria P.

10) Dawid M.

11) Mateusz J.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28.11.19r. o g. 17.30 w sali  Domu Parafialnego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MSZA Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania

z klasy VIII Szkoły Podstawowej w czwartek 6 września o g. 18.00

oraz SAKRAMENT POKUTY g.17.30

Serdecznie zapraszamy w  czwartek 12 września  młodzież z klas VII oraz Rodziców (Opiekunów) na pierwsze spotkanie formacyjne do sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się wspólną MSZĄ Świętą o g. 18.00

Gr. I

1)  Sebastian K.

2)  Hubert K.

3)  Michał K.

4)  Mikołaj Sz.

5)  Dominika W

6)  Kacper Brz.

7)  Dawid B.

8)  Kinga K.

9)  Karolina K.

10)  Łukasz Iz.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 15.10.19r. o g. 18.30 w sali  Domu Parafialnego.

Gr. II

1)  Wioletta G.

2)  Wiktoria I.

3)  Julita K.

4)  Julia M.

5)  Szymon S.

6)  Krzysztof S.

7)  Jakub S.

8)  Natalia S.

9)  Klaudia L.

10) Oliwia B.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 01.10.19r. o g. 18.30 w sali  Domu Parafialnego.

Gr. III

1)  Kacper B.

2)  Michał M.

3)  Daria L

4)  Alicja L.

5)  Kinga A.

6)  Adrian B.

7)  Wojciech B.

8)  Karolina I.

9) Grzegorz Z.

Spotkanie odbędzie się w środę 02.10.19r. o g. 18.30 w sali  Domu Parafialnego.

Gr. IV

1)  Patryk H.

2)  Jakub T.

3)  Jakub K.

4)  Maciej T.

5)  Adrian D.

6)  Marcelina U.

7)  Andrea K.

8)  Mariusz K.

9) Wiktoria P.

10) Dawid M.

11) Mateusz J.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 03.10.19r. o g. 18.30 w sali  Domu Parafialnego.

Po raz kolejny prosimy, aby młodzież pragnąca uczestniczyć  w przygotowaniu do Sakramentu Bierzmowania z klasy VII  we wtorek 15 października po nabożeństwie różańcowym  przyniosła deklaracje (jeśli kandydat  jeszcze nie wypełnił to  prosimy, aby przyszedł z rodzicem)  i odebrała indeksy.